Duyurular

 

Burs Başvuruları sadece elektronik ortamda alınacaktır. İmzaladığınız başvuru belgenizi ekinde yer alan diğer belgelerinizle birlikte tarayarak Koordinatörlüğümüze e-mail yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir.

Notlar:

1-İstenilen diğer belgeler başvuru formunun altında yer almaktadır.

2-Başvurunuz tarafımıza ulaştığında size mesai saatleri içerisinde bilgilendirme maili gelecektir. Bilgilendirme maili almayan başvuru sahiplerinin Koordinatörlüğümüzle iletişime geçmesi gerekmektedir.

3-Mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi ile Mülakat tarihi, yeri ve saati ilgili Enstitülerin web sayfalarında duyurulacaktır.

Başvuru Tarihleri: 17 Ağustos-4 Eylül 2020 Saat 17:00’a kadar

E-mail: yokburslari@gazi.edu.tr

İletişim Bilgileri: 0312 202 89 71-72

Başvuru Formu 

100/2000 YÖK Doktora Burs Programına başvuru yapmak isteyen öğrencilerde aranan şartlar 

YÖK 100/2000 DOKTORA BURSU BAŞVURU KRİTERLERİ 
Alan Adı   Kontenjan Başvurulabilecek Enstitü Anabilim Dalı Kriterler
Sağlıklı Beslenme ve Sağlık Yaşam            5              Biyokimya,Farmakognozi, Beslenme ve Diyetetik İlgili Anabilimdalı doktora kabul şartlarını sağlıyor olmak.
Biyomedikal Teknoloji ve Ekipmanlar (Tasarım-Üretim-Tedarik) 4 İleri Teknolojiler, Farmasötik Teknoloji, Pedodonti,Biyofizik,Endüstiyel Tasarım Mühendisliği,Analitik Kimya
Siber Güvenlik (Kriptoloji, bilgi ve veri güvenliği dahil) 5 Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği,Bilgi Güvenliği Mühendisliği,Adli Bilişim